АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ВІД ЗАБУДОВНИКА

Будинок по вул.Гагаріна 1 ,

м.Кам'янець-Подільський

АКЦІЙНА ЦІНА 9 000 грн.за 1 м2.! 

Продається остання  однокімнатна квартира  такого планування в новобудові на розі вулиць Гагаріна та Північної ,р-н 14 школи.Загальна площа квартири 37.8 м2. ,вільне планування перестінків. Не засклений балкон.Вікна виходять  на пр.Грушевського та у двір будинку.Індивідуальне опалення.В дворі будинку гостьова парковка, дитячий майданчик,деревяні лавочки. Поверх 10-й.


Акційна ціна  від 9 000 за метр квадратний! У наявності 4-й , 7-й , 9-й  10-й  поверх. Продаж просторої ОДНОКІМНАТНОЇ квартири у новобудові по Гагаріна 1 - (59 м.2-63 м2) .Квартира з кухнею-вітальнею та відокремленим спальним місцем. Квартира в середині будинку , вікна виходять на вул.Північна,та у двір дому.Вільне планування перестінків для втілення вашої фантазії (наше планування тільки для зразку). Простора кухня студія з балконом (23 м2) і кімната на 25 квадратів!  Індивідуальне газове опалення (дозвільна документація).Нова система водопроводу та водовідведення, якісна електромережа та вентиляція .

Передбачено: Усі заведені та підключені комунікації,  вхідні двері, вікна з 2-камерними склопакетами та профілем 5 камер,сучасний комфортний ліфт.

Онлайн резервування

Забронюйте акційну пропозицію онлайн ,або за телефоном

068 599 03 89