Будівельна компанія ТзОВ «Ведмідь» - надійний забудовник у Кам’янці-Подільському. Понад п'ятнадцять  років досвіду роботи, використання інноваційних технологій, організація роботи на високому рівні.  Наша компанія впевнена, що в роботі найважливіші деталі, тому приділяємо увагу дрібницям, які  в цілому, формують надійні проекти.

ЖБК " Гагаріна 1"

  • ЖБК "Гагаріна 1" являє собою економічну нерухомість з компактними квартирами. На першому поверсі будівлі знаходяться комерційні об'єкти (магазини,офіси, ОСББ тощо), а інші поверхи віддано під житлові приміщення. Наявні варіанти з однією чи двома кімнатами також можливе обєднання площі до 97 м.2. Цегляна будівля на дев'ять поверхів радує розташуванням та транспортною розвязкою, дістатися до ділової частини міста можна за лічені хвилини. У пішой доступності є маса соціальних об'єктів інфраструктури і зупинки громадського транспорту. Тихий двір захищений від транспортних засобів і відділений від проїжджої частини. Прибудинкову територію облагородять. Тут з'явиться дитячий майданчик, дерев'яні лавочки, доріжки викладуть плиткою, а простір, що залишився прикрасять зеленими рослинами.Вартість квартир у  "ЖБК " Гагаріна 1" - від 9500 грн./м.кв.

ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНІ

ПОКАЗНИКИ КОМПЛЕКСУ

Загальна площа, в тому числі соц. побутового  призначення  - 6160 м² .
Кількість секцій - 2
Паркінг - наземний (Паркувальні місця загального користування)

Висота поверху - 2.7 м


Зразок поквартирного планування

Загальний  план будинку  з 2- го поверху по 9-й.

Комерційна нерухомість,перший поверх та підвальне приміщення

Хід виконання робіт на грудень  2020 року .

Наші переваги та умови придбання квартири

ВІЛЬНЕ ПЛАНУВАННЯ ПЕРЕСТІНКІВ ! РОЗТЕРМІНУВАННЯ !

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО КЛІЄНТА!

  • В стандартний пакет вартості входить:

- встановлені металопластикові вікна,вмонтовані вхідні двері,підведені комунікації ,індивідуальне газове опалення (дозвільна документація), утеплення фасаду піноестерол+мін.вата.,оздоблення,швидкісний ліфт грузопідйомністю до 650 кг .

  • Умови придбання квартири :
  1. Разова 100% оплата протягом трьох робочих днів з моменту укладення договору «про оплату пайових внесків», оплата приймається в гривнях на розрахунковий рахунок, відкритий у банку.
  2. Розтермінування- Ви маєте можливість придбати квартиру в новобудові з умовою розтермінування . Перший внесок від 50 % та подальші внески протягом 6 місяців. У разі оформлення оплати за квартиру із розтермінуванням вартість 1 м.кв. збільшується. Умови обумовлюються індивідуально. Діють акції та знижки!

Завітайте до нашого офісу 
або зателефонуйте до нашого консультанта

Адреса будівництва:
м.Камянець-Подільський вул.Гагаріна 1 (карта)

Відділ продажу тел.068 599 0389

info.vedmid@gmail.com

https://www.facebook.com/profile.php?id=100026992988393