ТзОВ “Ведмідь”  пропонує комфортне житло за доступними цінами! Нові квартири від забудовника, зручне розташування будинку, виняткове планування квартир, а головне доступні ціни, допоможуть втілити в реальність Ваші мрії. Досвідченні консультанти підберуть житло саме для Вас! Вишукану квартиру для Вашої сім'ї, лаконічне помешкання холостяка, а також внесок в майбутнє для Ваших дітей — все це Ви знайдете у нас. Крім того, нерухомість - це досить перспективне капіталовкладення. 

ОК "ЖБК " Проект ХХІ"

Продаж квартир та комерційних приміщень у новобудові  ОК "ЖБК " Проект ХХІ" по вул. Молодіжна 26, від забудовника ТзОВ"Ведмідь»

У ОК "ЖБК " Проект ХХІ" передбачено облаштування мультифункціональної зони відпочинку (озеленення , дитячий майданчик,паркомісця ,лавочки та інше).

Квартири різних площ, від найменшої однокімнатної (34 м.кв.) до просторих одно ,дво чи трикімнатних квартир різної площі з можливістю індивідуального планування та об'єднання площі кількох квартир,дають можливість обрати потрібний варіант, що підійде саме вам.

Вартість квартир у ОК "ЖБК " Проект ХХІ" - від 7800 грн./м.кв. на даному етапі будівництва.

Наші переваги та умови придбання квартири

ВІЛЬНЕ ПЛАНУВАННЯ ПЕРЕСТІНКІВ !  РОЗТЕРМІНУВАННЯ !ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД  ДО КОЖНОГО КЛІЄНТА!

  • В стандартний пакет вартості входить:

- встановлені металопластикові вікна,вмонтовані вхідні двері,підведені комунікації ,індивідуальне газове опалення (дозвільна документація), утеплення фасаду піноестерол+мін.вата.,оздоблення .

  • Умови придбання квартири :
  • 1) Разова 100% оплата протягом трьох робочих днів з моменту укладення договору «про оплату пайових внесків», оплата приймається в гривнях на розрахунковий рахунок, відкритий у банку.
  • 2) Розтермінування- Ви маєте можливість придбати  квартиру в новобудові з умовою розтермінування . Мінімальний перший внесок складає 30% від вартості квартири та подальші внески протягом року.У разі оформлення оплати за квартиру із розтермінуванням  вартість 1 м.кв. збільшується. Без комісії ,прихованих платежів  ,та без прив'язки до курсу долара .Умови обумовлюються індивідуально. Діють акції та знижки!

Загальний план будинку 

Зразок поквартирного планування

Хід виконання робіт на серпень 2020 року 

Завітайте до нашого офісу або зателефонуйте до нашого консультанта

Адреса будівництва:

вул.Молодіжна 26 ,Першотравневе

068 599 0389,0938835977

info.vedmid@gmail.com

https://www.facebook.com/profile.php?id=100026992988393